magnifier
14 maja 2024

Premiera nowego vademecum NIKZ już wkrótce!

Już 23 maja nastąpi oficjalna premiera drugiego tomu z serii Vademecum NIKZ: „Zabytkowy budynek. Poradnik dla właścicieli i użytkowników” autorstwa Katarzyny Sielickiej. Serdecznie zapraszamy!

Czy warto inwestować w stary budynek? Jak nie zbankrutować, próbując ratować drewnianą chatę lub przedwojenną kamienicę? Czy stary dom może być ekologiczny?

„Gdybym tylko wiedział o tym wcześniej” mówią właściciele i inwestorzy, kiedy remont pochłonął już znaczną część majątku, a wykonane prace zamiast uratować pogorszyły stan budynku i zmniejszyły jego wartość. Aby zapobiec rozczarowaniu i pomóc podjąć racjonalną decyzję, Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków wraz z zespołem z radością oddaje w Państwa ręce kolejną pozycję z serii wydawniczej Vademecum NIKZ pod tytułem „Zabytkowy budynek. Poradnik dla właścicieli i użytkowników”.

Na wzór wydawnictw zagranicznych chcemy wspomóc właścicieli obiektów zabytkowych, konserwatorów i osoby działające przy obiektach zabytkowych i w ich otoczeniu. Przygotowując przystępne treści wzbogacone o jasne wytyczne, chcemy ułatwić użytkownikom opiekę nad powierzonymi im zabytkami.

Więcej informacji o najnowszej publikacji oraz całej serii poradników NIKZ znajdziesz tutaj.

 


Bądź na bieżąco z premierą naszego poradnika! Dowiedz się więcej na temat tego, co znajduje się w środku i bądź jednym z tych, którzy będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym wydarzeniu towarzyszącemu premierze. Więcej informacji znajduje się na profilach NIKZ w mediach społecznościowych oraz pod tym linkiem.

Udostępnij wpis w mediach społecznościowych

Zobacz również

Zainteresuj się innymi wpisami

Zobacz wszystkie wpisy
Skip to content