magnifier
21 czerwca 2024

Połączenie kanałów komunikacyjnych NIKZ i NID

W związku z decyzją Ministry Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dr Hanny Wróblewskiej, wraz z dniem 10 czerwca 2024 roku, Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków połączył się z Narodowym Instytutem Dziedzictwa tworząc wspólnie nową instytucję kultury o nazwie Narodowy Instytut Dziedzictwa. Mimo zachowania nazwy jednego z instytutów, nie jest to przejęcie, a połączenie obu instytucji. Łączymy swoje siły, aby działać jeszcze skuteczniej!


Jak się z nami skontaktować?

Odtąd oficjalny adres nowej instytucji brzmi:

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Ul. Mikołaja Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa

Adres do korespondencji: NID (dawny NIKZ, piętro 4) Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa

Dane kontaktowe do sekretariatu:

Telefon: +48 22 826 02 39

e-mail: [email protected]

 

UWAGA: na chwile obecną dane kontaktowe pracowników dawnego Narodowego Instytutu Konserwacji Zabytków nadal są aktywne (numery telefonów oraz adresy e-mail z domeną nikz.pl) – o wszelkich zmianach będziemy informować na naszych nowych kanałach społecznościowych oraz na stronie internetowej NID.

 

Co z projektami NIKZ?

Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa postanowiły połączyć swoje kanały komunikacyjne: stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych.

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie internetowej NIKZ zostaną zarchiwizowane, a następnie przeniesione na stronę www.nid.plTam też będą mogli Państwo znaleźć informacje na temat rozwoju rozpoczętych przez nas projektów. Będą one kontynuowane przez nową instytucję.

Połączeniu ulegną także profile obu instytucji na platformach społecznościowych takich jak Facebook i LinkedIn oraz kanały na platformie YouTube.

Profile NIKZ na platformach Instagram oraz X (dawny Twitter) zostaną wygaszone.

 

Zapraszamy na nasze nowe profile!

Poniżej znajdą Państwo linki do profili społecznościowych nowego Instytutu Dziedzictwa Narodowego:

Udostępnij wpis w mediach społecznościowych

Zobacz również

Zainteresuj się innymi wpisami

Zobacz wszystkie wpisy
Skip to content