magnifier
09 kwietnia 2024

Streaming panelu „Ostatnie pożegnanie. Rozmowy o umieraniu i ceremoniach pogrzebowych”

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dzisiejszym panelem dyskusyjnym „Ostatnie pożegnanie. Rozmowy o umieraniu i ceremoniach pogrzebowych”, a które z różnych względów nie będą mogły w nim uczestniczyć dzisiaj na żywo, w siedzibie Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Panel jest częścią wydarzenia specjalnego konferencji „Przestrzenie pamięci. Zabytkowe cmentarze we współczesnych kontekstach” i odbywa się pod patronatem magazynu i portalu „Spotkania z Zabytkami”. Spotkanie odbędzie się po zakończeniu pierwszego dnia konferencji i złożone jest z dwóch części: wspomnianego wcześniej panelu dyskusyjnego pt. „Ostatnie pożegnanie. Rozmowy o umieraniu i ceremoniach pogrzebowych” oraz performansu muzycznego – koncertu pieśni pogrzebowych „Pieśni przejścia”. Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można tutaj

Link do nagrania debaty na żywo na platformie YouTube znajdą Państwo poniżej. Nagranie dostępne będzie od godziny 17:30:

Nagranie dostępne jest także na na Facebooku, na profilu magazynu „Spotkania z Zabytkami” oraz profilu portalu spotkaniazzabytkami.pl.

Zachęcamy do obejrzenia!

Udostępnij wpis w mediach społecznościowych

Zobacz również

Zainteresuj się innymi wpisami

Zobacz wszystkie wpisy
Skip to content