magnifier
24 maja 2024

Premiera bazy Znany-Konserwator.pl

Z przyjemnością informujemy, że od dziś zaczyna działać platforma Znany Konserwator (znany-konserwator.pl) – pierwsza baza danych łącząca wykwalifikowanych specjalistów z osobami potrzebującymi wsparcia przy remontach i konserwacji zabytków!

Znany Konserwator to jedyna taka platforma w Polsce. Już dziś można znaleźć na niej kontakty do ponad 600 ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki interaktywnej mapie użytkownicy mogą z łatwością lokalizować fachowców w swojej okolicy. Platforma jest skierowana nie tylko do właścicieli zabytków, ale również do użytkowników, którzy potrzebują pomocy przy konserwacji starych fotografii, książek, biżuterii, a nawet rowerów.

Chcemy, aby dostęp do konserwacji był powszechny. Platforma Znany-Konserwator ma ofertę dla każdego, kto chce chronić nasze dziedzictwo – mówi dyrektor Narodowego Instytutu Konserwacji Zabytków, dr Michał Laszczkowski.

Baza Znany Konserwator jest skierowana również do profesjonalnych wykonawców i rzemieślników, którzy chcą dotrzeć do nowych klientów. Rejestracja na platformie jest całkowicie darmowa. Specjaliści mogą stworzyć swój profil, prezentować swoje projekty i osiągnięcia oraz dodawać zdjęcia wykonanych prac.

Platforma oferuje zainteresowanym wsparcie ekspertów, niezbędne porady na temat konserwacji oraz wyselekcjonowane artykuły specjalistów. Znany-Konserwator łączy tych, którzy potrzebują wsparcia z tymi, którzy mogą go udzielić.

Udostępnij wpis w mediach społecznościowych

Zobacz również

Zainteresuj się innymi wpisami

Zobacz wszystkie wpisy
Skip to content