Aktualności

Zaproszenie do testowania aplikacji MonumentApp

Z raportu, jaki Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków zlecił w zeszłym roku firmie Ipsos Polska wynika, że  80% Polaków uważa, że ochrona zabytków jest ważna. Jednocześnie z tych samych badań wynika również, że tylko 32% respondentów pozytywnie ocenia swoją wiedzę o zabytkach. Wydaje się to bardzo niepokojące – sądzimy, że to właśnie powszechna znajomość dziedzictwa jest kluczem do jego skutecznej ochrony.

Chcielibyśmy, aby tematyka zabytków zaczęła trafiać do szerokiego grona odbiorców – tak, by stały się one oczywistym i organicznym elementem naszej codzienności. Jednym z projektów, nad którymi pracujemy, a którego celem ma być przybliżenie tematyki dziedzictwa szerszemu gronu, jest aplikacja „MonumentApp”.

Dzięki aplikacji będzie można:

Aplikacja „MonumentApp” jest obecnie w wersji beta, co oznacza, że nadal nad nią pracujemy. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń i refleksji na jej temat i chcielibyśmy zaprosić do jej testowania.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcielibyście nam pomóc w rozwijaniu tego projektu, prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected].

W wiadomości należy zawrzeć adres e-mail, dla którego będziemy mogli wysłać zaproszenie oraz informację czy telefon, na którym będzie testowana aplikacja operuje na systemie Android, czy iOS.

Podany adres e-mail powinien być tym samym adresem, który wykorzystujecie w sklepach App Store lub Google Play. Po potwierdzeniu udziału w badaniu, w ciągu 5-7 dni powinno przyjść zaproszenie na każdy z podanych e-maili w wraz z instrukcją pobrania aplikacji oraz formularzem, który ułatwi dzielenie się z nami Waszymi spostrzeżeniami.

Jednocześnie będziemy wdzięczni za udzielenie nam informacji, skąd dowiedzieliście się o możliwości udziału w testowaniu aplikacji (np. poprzez stronę www NIKZ, media społecznościowe lub organizację), abyśmy mogli przypisać Was do odpowiedniej grupy testującej.

Z góry dziękujemy za każde zgłoszenie.

Wróć do wszystkich aktualności